دزدی ها و کلاهبرداری های فرید باقری!

سلام خدمت دوستان گرامی و همراهان عزیز امشب میخوام یکی از دزدیهای فرید باقری را برملا کنم . ایشان با دزدی فرهنگی مطالب کتاب اسرار نشانه های اینجانب رو کپی کرده و به اسم خودشان بنام کلید اسرار چاپ نموده اند . ایشان هیچگونه اطلاعاتی راجع به علائم شناسی ندارند و همه مطالبی رو که تو کتابهایش چاپ کرده و یا در اینترنت منتشر می کند دزدی مطالب از امثال بنده هست برای نمونه چند عکس قرار می دهم خودتان ببینید و قضاوت کنید!

چند صفحه از کتاب اسرار نشانه های اینجانب

http://hokerf5.ir/wp-content/plugins/newser/cache/d1d9b_asrar22.jpg

http://hokerf5.ir/wp-content/plugins/newser/cache/c41df_asrar11.JPG

 

http://hokerf5.ir/wp-content/plugins/newser/cache/c41df_tarikh%2520chap.JPG

این هم تاریخ چاپ و انتشار کتاب توسط اینجانب بوده است . بعد از این تاریخ خیلی ها از مطالب ابن کتاب دزدی کردند که یکی از آنها فرید باقری بود

پایین هم چند صفحه از کتاب کلید اسرار جناب استاد باقری رو قرار میدهم که تو کانال تلگرامشون به اسم خودشان منتشر کردند. دزدی این شیاد را ببینید و خودتان قضاوت کنید!

چند صفحه از کتاب های استاد قلابی فرید باقری

http://hokerf5.ir/wp-content/plugins/newser/cache/c41df_dozd1.jpg

http://hokerf5.ir/wp-content/plugins/newser/cache/c41df_dozd3.jpg

http://hokerf5.ir/wp-content/plugins/newser/cache/c41df_dozd2.jpg

 

http://hokerf5.ir/wp-content/plugins/newser/cache/c41df_dozd4.jpg

http://hokerf5.ir/wp-content/plugins/newser/cache/c41df_dozd6.jpg

http://hokerf5.ir/wp-content/plugins/newser/cache/c41df_dozd5.jpg

 

http://hokerf5.ir/wp-content/plugins/newser/cache/c41df_dozd7.jpg

 

http://hokerf5.ir/wp-content/plugins/newser/cache/60acb_dozd8.jpg

این دزد حرفه ای برداشته مطالب کمتری رو تو هر صفحه نوشته که تعداد صفحات کتاب بیشتر باشه

 

هشدار در مورد دزدی ها و کلاهبراردی های فرید باقری

دوستان مراقب باشید که به دام این فرد بی سواد ،شیاد و کلاهبردار نیفتید و گول این فرد را نخورید. بنا به اظهارات خود ایشان قبلا شغلشون چاپ تبلیغات بوده و در خیابان ها تراکت های تبلیغاتی پخش می کرده است و هیچگونه تحصیلات عالیه نیز ندارند . در ضمن آقای باقری در وبلاگ و کانال تلگرامشون منو بی سواد معرفی می کنند خوب استاد قلابی اگر من بی سوادم چرا اویل که با من آشنا شده بودی هر شب زنگ میزدی سوال میپرسیدی در مورد نشانه قلب و یکجا که 15 روز حفاری کرده بودی و به نتیجه نرسیده بودی و…. حتی صحبت هایی رو که تو مستند می کنی مطلبشو من نوشتم دادم که جلوی دوربین بگی ! آقای باقری اگر من بی سوادم چرا مطالب کتابهای من را می دزدی و به اسم خودت چاپ می کنی؟! تو فقط بلدی مواد مخدر مصرف کنی و با توهم چرندیات تحویل مردم بدی و ملت بیچاره رو با اون زبان چربت سرکار بزاری و گولشون بزنی . نظریات و نقاشی های اجق وجقت که هنوز هم در وبلاگت هست اشک آدمو میریزه (البته اشک خنده) یه بچه عاقل و باهوش هم نظریاتت رو بخونه از خنده شکمش پاره میشه .و یا اون دستگاه های آت آشغال دست سازت که هیچگونه کارآیی ندارند . این دستگاها حتی 100 هزار تومن هم ارزش ندارند با چرب زبانی و تبلیغات دروغین به قیمت های کلان میفروشی . تو برو همون تبلیغاتتو بکن که اینکاره نیستی دوستان عزیز مواظب این شخص باشید و تا جایی هم که میتونید اطلاع رسانی بکنید که این شخص بیشتر از این نتونه به دزدی هاش و کلاهبرداریهاش ادامه بده.

http://hokerf5.ir/wp-content/plugins/newser/cache/60acb_naghashi2.jpg

نمونه ای از نقاشی های فرید باقری پریسا دنیای شکلک ها http://www.sheklakveblag.blogfa.com/

 

http://hokerf5.ir/wp-content/plugins/newser/cache/34e51_nazar3.JPG

نظر یکی از کاربران که من را با فرید باقری اشتباه گرفته است

http://hokerf5.ir/wp-content/plugins/newser/cache/34e51_naza2.jpg

برچسب ها: استاد, دزدی, دستگاه تقلبی, ردیاب کبری, شیاد, طلایاب, علایم شناسی, فرید باقری, فرید باقری کلاهبردار, فلزیاب تقلبی دست ساز, کلاهبردای, گنج و دفینه, معتاد, نقاشی کودکان, نقاشی های فرید باقری